MÖBLER / Bord / Pelarbord 11075348
nr 1107 5348
Pelarbord
Nyrokoko, längd: 62 cm, djup: 43 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:47:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)